Wereldrecord bal hooghouden BN-er Johan Vlemmix gaat tijdens de jubileumeditie van het G-voetbalweekend een aanval doen op het wereldrecord bal
Wereldrecord bal hooghouden
BN-er Johan Vlemmix gaat tijdens de jubileumeditie van het G-voetbalweekend een aanval doen op het wereldrecord bal hooghouden. Dit record staat op dit moment op 26 uur en Johan probeert daar 27 uur van te maken. Hij zal starten met zijn recordpoging op zaterdag 19 mei aanstaande om 12.00 uur op het terrein van Amarant, bredaseweg 570 te Tilburg. U bent van harte uitgenodigd om bij de start van deze recordpoging aanwezig te zijn.
Een wereldrecord poging is niet vreemd voor Johan, want recentelijk zette hij het wereldrecord rondjes draaien in het reuzenrad (58 uur) op de Pier in Scheveningen op zijn naam. Johan is gedurende zijn recordpoging ook juryvoorzitter van het Fun Experts Open NK Mascotte. Aan dit event zullen een dertig tal verschillende mascottes strijden om de titel “Beste mascotte van Nederland!” Dit evenement is een onderdeel van het 25 jarig bestaan van het G-voetbalweekend. Een voetbal event voor mensen met en zonder een beperking, waar 650 voetballers aan deelnemen en daarnaast 500 andere sporters met een beperking die 8 andere sporten in dat weekend gaan beoefenen.