Slider1 Slider2 Slider3

Slider1

Slider2

Slider3

G-Sportweekend Amarant 2019

Vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 juni

Uitslagen G-voetbalweekend 2019

EINDUITSLAG 11e Tilburgse Carnavals voetbaltoernooi

1. Bedrijfswagens TB
2. Blauwe Wituilen 1
3. Ballefrutters
4. de Kerkuilen
5. Berggeiten
6. de Vattebieren 1
7. de Kappesientjes
8. de Vattebieren 2
9. Blauw Wituilen 2
10. de Duuzendpooten

Sportiefste ploeg:

- de Kerkuilen

Opvallendste speler:

- Pascal (Berggeiten)

EINDUITSLAG 2e Amarant toernooi

1. FC Knudde
2. Scalalalalalal
3. FC Financiën
4. G(ay) Team
5. Vrijwilligers
6. Godenzonen
7. Licht Ontvlambaar

Sportiefste ploeg:

- Licht ontvlambaar

Opvallendste speler:

- Quinten G(ay) Team

EINDUITSLAG 2e Amarant toernooi

1. FC Knudde
2. Scalalalalalal
3. FC Financiën
4. G(ay) Team
5. Vrijwilligers
6. Godenzonen
7. Licht Ontvlambaar

Sportiefste ploeg:

- Licht ontvlambaar

Opvallendste speler:

- Quinten G(ay) Team

EINDUITSLAG 2e Bedrijven toernooi

1. Sportbedrijf Tb
2. Plus Lutz 2
3. Rabobank
4. Bedrijfswagen Service Tb
5. Plus Ijsselstein
6. Amarant / SAB
7. Careflex
8. WILTI
9. Plus Lutz 1
10. Amarant/KDI

Sportiefste ploeg:

- Careflex

Opvallendste speler:

- Marike (Amarant/KDI)

EINDUITSLAG 16e MIX integratie toernooi

1. Manchester United
2. Fortuna Sittard
3. Valencia
4. Atletico Madrid
5. Feyenoord
6. Willem II
7. Borussia Dortmund
8. FC Barcelona
9. Liverpool
10. Heracles
11. Swansea City
12. Chelsea
13. FC Utrecht
14. RBC
15. Heerenveen
16. Sparta
17. Real Madrid

EINDUITSLAG 17e Int G-pupillen voetbalevenement

tot en met 16 jaar

1. BVKM 2
2. GSBW 2
3. vv Rijen 2
4. Zeelandia Middelburg 2
5. NWC Asten
6. IJFC
7. KSAV Sint Dimpna 2
8. TSV Gudok
tot en met 12 jaar

1. vv Rijen 1
2. Pluskampioenen 1
3. BVKM 1
4. GSBW 1
5. Pluskampioenen 2
6. Zeelandia Middelburg 1
7. KSAV Sint Dimpna 1
8. OVC 26

Sportiefste ploeg:

- NWC Asten
- BVKM 1

Opvallendste speler:

Zeelandia:
- Niels
OVC 26:
- Kasper

Sportiefste coach

GSBW:
- Raimond
KSAV Sint Dimpna 1

Einduitslag 26e Drukkerij Groels G-voetbaltoernooi

1. Tilburg United
2. GSBW
3. Wapper 2
4. Assist FC
5. VCB United
6. FC Almere 1
7. City Pirates 1
8. Wapper 3
9. OVC'26 1
10. City Pirates 2
11. Sarto 1
12. Sarto 2
13. Just for fun
14. Vrienden 3
15. Roosendaal 2
16. Sarto 3

Sportiefste ploeg:

- City Pirates 2

Opvallendste speler:

Wapper 2:
- Mathieu

Sportiefste coach:

VCB United:
- Joeri